Profesionální Tlumočnícke a překladatelské služby v českém a slovenském jazyce

Český tlumočník a překladatel – Věra Keveš

Jsme plně kvalifikovaní tlumočníci a držitelé Diplomu pro tlumočení ve veřejném sektoru se zaměřením na zdraví a právo tzv. DPSI (Diploma in Public Service Interpreting – law and health option). Jako Český tlumočník překladatel – Slovenský tlmočník prekladateľ v UK máme mnohaleté zkušenosti ve veřejné i privátní sféře zejména v oblasti práva, medicíny a obchodu.

Jsme členy Národního registru tlumočníků pracujících pro veřejný sektor tzv. NRPSI (National Register of Public Service Interpreters)

Slovenský tlmočník a prekladateľ – Vladimír Keveš

Medzi služby ktoré ponúkame patrí konsekutívne a simultánne tlmočenie pre súdy, políciu, probačné a mediačné služby, právnické firmy zaoberajúce sa trestným a rodinným právom, poisťovne, nemocnice, lekérov, ale i jednotlivcov.

Prekladanie právnych dokumentov, prepisov záznamov z policajných výsluchov, zdravotných správ, psychologických posudkov, listov, vysvedčení, kvalifikácií, certifikátov, emailov, rodných listov.

Tento zoznam ponúkaných služieb nieje úplný a preto pre viac informácií volajte na 07581 155 144, alebo píšte na info@verakeves.com. Pokiaľ si prajete aby sme Vás kontaktovali my, pošlete nám prosím Vaše meno a telefónne číslo.

Pošlite nám dokumenty ktoré si prajete mať preložené, alebo sa informujte koľko to bude stáť.

Preklady a tlmočenie, Český tlumočník překladatel – Slovenský tlmočník prekladateľ v UK